Yasal Uyarı

Sagliko.com sağlıklı bir yaşam için tavsiye niteliğinde bilgiler ve doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış bilgileri, yasal mevzuat çerçevesinde ziyaretçilerinin kullanımına sunmayı amaçlayan bir sağlık portalıdır.

Bu siteyi kullanmaya başladıktan sonra aşağıda yazılmış olan tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. www.sagliko.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir.

Bu sitedeki tüm yazılar basılı yayın olarak hizmete girmiş bulunan kadinsagligi.com adlı sitenin yazarlarının deney ve tecrübelerinin aktarımından ibarettir. Sitedeki bilgiler klasik tıp bilgileri, yazarların kendi deneyimleri, kongre, oturum ve dergilerdeki makale, tartışmalardan elde edilmiş olup aynı bir kitap gibi yazarlar tarafından yazılmışlardır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Sitedeki yazı ve resimlerin hiçbiri tamamen veya kısmen, izin alınmadan herhangi bir basın yayın organında veya internet ortamında kullanılamaz. Aksi takdirde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunun ihlali söz konusu olup yasal işlem yapılabilir. Site içeriği herhangi bir hizmet içi eğitim ya da gelişim programında veya yazılı eserde izin alınmak ve kaynakçalarında site ismi ve yazarlarından bahsedilmek üzere kullanılabilir.

Copyright © 2011 Sağlıko.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap